Publications Office of the EU
European Hydrogen Sustainability and Circularity Panel - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

European Hydrogen Sustainability and Circularity Panel

  • Ippubblikat
    08/05/2025
  • Skadenza
    30/06/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    01/07/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Clean Hydrogen Joint Undertaking
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
73000000 Servizzi ta' riċerka u żvilupp u servizzi relatati mal-konsulenza
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
CLEANH2/2025/OP/0002
Deskrizzjoni

Launching this call for tenders with a view to concluding a single service framework contract for the setup, organisation, management, and coordination of the European Hydrogen Sustainability and Circularity Panel (EHSCP) and its activities, contributing to support the Clean Hydrogen JU to addressing and integrating the sustainability and circularity aspects into its programme and projects according to the JU objectives and its Strategic Research and Innovation Agenda (SRIA)

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://webgate.ec.europa.eu/digit/opsys/esubmission?cftUuid=0358efa2-ecc6-46d0-9e56-2dca92f2abf5
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://webgate.ec.europa.eu/digit/opsys/esubmission?cftUuid=0358efa2-ecc6-46d0-9e56-2dca92f2abf5
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
01/07/2025 10:00
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Please consult the procurement documents.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 70
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Please consult the procurement documents.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 30
Valur stmat
2,000,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.