Publications Office of the EU
Ir-Renju Unit-Pontypridd: Servizzi ta' stallazzjoni ta' arloġġi tal-parkeġġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Ir-Renju Unit-Pontypridd: Servizzi ta' stallazzjoni ta' arloġġi tal-parkeġġ

  • Ippubblikat
    21/03/2018
  • Skadenza
    23/04/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    23/04/2018
  • Aġġudikat
    26/04/2018
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
University of South Wales
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: UKL15 Central Valleys
Post tax-xerrej
NUTS code: UKL Wales
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
51214000 Servizzi ta' stallazzjoni ta' arloġġi tal-parkeġġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
200,000.00 GBP
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
205,465.00 GBP
Numru ta’ referenza tal-offerta
1537
Deskrizzjoni

The service will comprise of — Removing current car parking infrastructure system across the Treforest and Glyntaff campuses of the University of South Wales and replacing with new car parking infrastructure. Install IP intercom modules to the existing barrier systems in place at The University’s Cardiff and Newport Campuses.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: University of South Wales
Indirizz postali: University of South Wales, Procurement, Llantwit Road
Belt: Pontypridd
Kodiċi NUTS: UKL
Kodiċi postali: CF37 1DL
Pajjiż: GBR
Persuna ta' kuntatt: Tina Struebig
Indirizz prinċipali: https://www.southwales.ac.uk/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/04/2018 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
200,000.00 GBP
Valur kuntrattwali finali
205,465.00 GBP
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Newpark Security Limited
Indirizz postali: 4 Unicorn Business Park, Whitby Road, Brislington
Belt: Bristol
Kodiċi postali: BS4 4EX
Pajjiż: GBR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.