Publications Office of the EU
Franza-Saint-Nazaire: Għamara - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Saint-Nazaire: Għamara

  • Ippubblikat
    28/10/2019
  • Skadenza
    25/11/2019
  • Ikkanċellat
    25/03/2020
  • Illum
    01/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Commune de Saint-Nazaire
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Post tax-xerrej
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
39100000 Għamara
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,550,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
75,097.31 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
6
Numru ta’ referenza tal-offerta
201908280938
Deskrizzjoni

— lot nº 1201908280938A — lot nº1 — fourniture et installation de mobilier de bureau — montant minimum 10 000,00 EUR HT — montant maximum 520 000,00 EUR HT;
— lot nº 2201908280938B — lot nº 2 — fourniture et pose de de tableaux et vitrines — montant minimum 5 000,00 EUR HT — montant maximum 200 000,00 EUR HT;
— lot nº 3201908280938C — lot nº 3 — fourniture et installation de mobilier scolaire — montant minimum 10 000,00 EUR HT — montant maximum 290 000,00 EUR HT;
— loot nº 4201908280938D — lot nº 4 — fourniture et installation de mobilier scolaire pour enfants handicapés — montant minimum 10 000,00 EUR HT — montant maximum 80 000,00 EUR HT;
— lot nº 5201908280938E — lot nº 5 — fourniture et installation de mobilier pour la direction petite enfance — montant maximum 270 000,00 EUR HT;
— lot nº 6201908280938F — lot nº 6 — fourniture et installation de mobilier haut de gamme — montant maximum 190 000.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.agglo-carene.fr/demarches-et-infos-pratiques/marches-publics-414.html
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
25/11/2019 13:30
Xerrejja
Communauté d'agglomération de la région Nazairienne et de l'Estuaire
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.