Publications Office of the EU
id-Danimarka-Odense: Għamara - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

id-Danimarka-Odense: Għamara

  • Ippubblikat
    23/09/2022
  • Skadenza
    20/10/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    21/10/2022
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Social – og Sundhedsskolen Fyn
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DK031 Fyn
Post tax-xerrej
NUTS code: DK031 Fyn
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
39100000 Għamara
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
8,000,000.00 DKK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Rammeaftale vedrørende løbende anskaffelser af møbler og inventar

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Social – og Sundhedsskolen Fyn
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 29575746
Indirizz postali: Blangstedgårdsvej 4
Belt: Odense
Kodiċi NUTS: DK031
Kodiċi postali: 5220
Pajjiż: DNK
Persuna ta' kuntatt: Thomas Falslund Kjeldsen
Indirizz prinċipali: https://dropbinder.com/index.php?r=tender/view&id=186
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
21/10/2022 12:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
8,000,000.00 DKK
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.