Publications Office of the EU
Franza-Strasburgu: Trofej - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Strasburgu: Trofej

  • Ippubblikat
    30/08/2016
  • Skadenza
    03/10/2016
  • Ftuħ tal-offerti
    04/10/2016
  • Aġġudikat
    01/03/2017
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Région Alsace
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FRF Grand Est
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
39298700 Trofej
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,434.45 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
16048DAS
Deskrizzjoni

Accord-cadre pour l'achat de coupes, de médailles et de trophées pour la Région Alsace Champagne-Ardenne Lorraine.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Région Alsace Champagne Ardenne Lorraine
Indirizz postali: Direction de la commande publique — 1 place Adrien Zeller — BP 91006
Belt: Strasbourg Cedex
Kodiċi NUTS: FR42
Kodiċi postali: 67070
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: https://www.marchespublics.alsacechampagneardennelorraine.eu
Elettronika permezz ta’:
https://www.marchespublics.alsacechampagneardennelorraine.eu
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
04/10/2016 14:00
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.