Publications Office of the EU
il-Polonja-Krakovja: Muturi, ġeneraturi u trasformaturi ta' l-elettriku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Krakovja: Muturi, ġeneraturi u trasformaturi ta' l-elettriku

  • Ippubblikat
    26/06/2019
  • Skadenza
    16/08/2019
  • Aġġudikat
    11/10/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
31100000 Muturi, ġeneraturi u trasformaturi ta' l-elettriku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
85,365.85 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
587,521.70 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
5
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZP.73.2019
Deskrizzjoni

1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa, montaż, konfiguracja, uruchomienie fabrycznie nowych urządzeń zasilania gwarantowanego UPS, siłowni telekomunikacyjnych.
2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia, zawarte jest w załączniku nr 2 do SIWZ – opis przedmiotu zamówienia.
3. Zamawiający wymaga 24-miesięcznej gwarancji na wykonane zamówienie, jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. Termin gwarancji biegnie od daty podpisania protokołu odbioru.
4. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca dostarczy w ramach zaoferowanej ceny wszelkie elementy (złączki, materiały, przewody, śruby, zabezpieczenia, itp.), które są wymagane do wykonania instalacji, montażu, uruchomienia dostarczonych urządzeń UPS (uzyskania funkcjonalności, wydajności, zapewnienia poziomu bezpieczeństwa) a nie zostały wyszczególnione w OPZ.
5. Ryczałtowe wynagrodzenie w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje wszystkie czynności określone przez Zamawiającego (w zakresie każdego z zadań), w tym równie...

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 351081570
Indirizz postali: ul. Mogilska 109, pokój 101B
Belt: Kraków
Kodiċi NUTS: PL213
Kodiċi postali: 31-571
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Lucyna Wcisło, Marcin Gumiela
Indirizz prinċipali: www.malopolska.policja.gov.pl
Elettronika permezz ta’:
https://malopolska-policja.eb2b.com.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.