Publications Office of the EU
Erbringung von Fachplanungsleistungen im Rahmen einer Machbarkeitsstudie nach BEW - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Erbringung von Fachplanungsleistungen im Rahmen einer Machbarkeitsstudie nach BEW

  • Ippubblikat
    11/12/2024
  • Skadenza
    14/01/2025
  • Aġġudikat
    21/03/2025
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Dig[i]Komm kommunale Dienstleistungsgesellschaft mbH
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE11C Heidenheim
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71300000 Servizzi ta' l-inġinerija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
661/24-AZ
Deskrizzjoni

Im Rahmen der Machbarkeitsstudie soll im ersten Teil, entsprechend der Mindestanforderung der BEW Förderung Modul 1, eine Konzeption erarbeitet werden, welche die verschiedenen Ausbau- und Versorgungsvarianten aufzeigt und bewertet. Nach Entscheidung und Beschluss über die zu vertiefende Variantenkonfiguration soll im zweiten Teil die Fachplanung für die festgelegte(n) Variante(n) bis einschließlich LPH 4 nach HOAI ausgearbeitet werden. Die Ergebnisse der vollständigen Machbarkeitsstudie (bis HOAI LPH 4) sollen die Auftraggeberin befähigen für die beplanten Varianten die folgenden HOAI-Leistungsphasen (LPH 5 ff.) auszuschreiben.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/018a2e1b-7dba-4f83-b32a-bfb710ca292f
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/018a2e1b-7dba-4f83-b32a-bfb710ca292f
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Qualifikation und Berufserfahrung des im Projekt eingesetzten Projektleiters und des Stellvertreters; Qualität der Leistungserbringung
Valur stmat
1,000,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: RBS wave GmbH
Indirizz postali:
Belt: Ettlingen
Kodiċi postali: 76275
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.