Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Marburg: Xogħlijiet tal-pjanċi tal-ġibż - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Marburg: Xogħlijiet tal-pjanċi tal-ġibż

  • Ippubblikat
    27/01/2023
  • Skadenza
    07/03/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    07/03/2023
  • Aġġudikat
    15/05/2023
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Landkreis Marburg-Biedenkopf
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Post tax-xerrej
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45324000 Xogħlijiet tal-pjanċi tal-ġibż
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
415,890.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
500,214.84 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2023000358
Deskrizzjoni

Es wird beabsichtigt am Oberstufengebäude der Gesamtschule Kirchhain, Alfred-Wegener-Schule, eine umfassende Gebäudesanierung durchzuführen. Mit der umfassenden Gebäudesanierung wird neben einer energetischen Sanierung der thermischen Außenhülle, der Haustechnik, ein Brandschutzkonzept umgesetzt. Das zweigeschossige Bestandsgebäude wird bis auf die Rohbaukonstruktion entkernt und an zwei Seiten ca. 9 x 35 m angebaut. Es sind Fundamente für Holzrahmenbaufassaden zu erstellen. Im Gebäude sind Umbauten mit Betonschneidarbeiten auszuführen. Eine angrenzende Pausenhalle wird bis auf die Bodenplatte abgebrochen und neu erstellt.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/565d7de6-b4bf-412a-9e3d-666b9e25add9
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
07/03/2023 10:15
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
415,890.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
500,214.84 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Akudeck GmbH
Indirizz postali:
Belt: Kirchhain
Kodiċi postali: 35274
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.