Publications Office of the EU
in-Netherlands-Hardinxveld-Giessendam: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' ħajt għall-moll - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

in-Netherlands-Hardinxveld-Giessendam: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' ħajt għall-moll

  • Ippubblikat
    30/05/2018
  • Skadenza
    15/11/2018
  • Aġġudikat
    07/01/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Gemeente Hardinxveld-Giessendam
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: NL Nederland
Post tax-xerrej
NUTS code: NL Nederland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45243600 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' ħajt għall-moll
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,700,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,916,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Bestek RAW 0131 -111533
Deskrizzjoni

Het project betreft een reconstructie van een deel van de haven van Boven- Hardinxveld in opdracht van de gemeente Hardinxveld-Giessendam. Voor een nadere beschrijving van de werkzaamheden wordt verwezen naar de Inschrijvingsleidraad, hoofdstuk 2, en het bestek inclusief besteksbijlagen

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: www.tenderned.nl
Belt: Hardinxved-Giessendam
Kodiċi NUTS: NL
Pajjiż: NLD
Indirizz prinċipali: http://www.tenderned.nl
Elettronika permezz ta’:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/f4f9948fc19faaf9b453015653252ac3
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
2,700,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,916,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: B.V. Aannemingsbedrijf De Klerk
Indirizz postali: Sasdijk 10
Belt: Werkendam
Kodiċi postali: 4251 AA
Pajjiż: NLD
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.