Publications Office of the EU
il-Belġju-Lieġe: Servizzi ta' l-elettriku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Belġju-Lieġe: Servizzi ta' l-elettriku

  • Ippubblikat
    23/02/2013
  • Skadenza
    18/04/2013
  • Ftuħ tal-offerti
    18/04/2013
  • Aġġudikat
    08/07/2013
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Régie des bâtiments - Wallonie Région Est
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BE331 Arr. Huy
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71314100 Servizzi ta' l-elettriku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
WRE-2012/610141/161E-F03
Deskrizzjoni

HUY – Prison – rue de la Résistance
Désignation du bureau qui sera chargé de l'étude d'électricité et d'électromécanique pour le renouvellement des installations électriques (courants forts et courants faibles). Cette étude concerne la rénovation et adaptation de bâtiments existants

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Régie des Bâtiments
Indirizz postali: avenue E.Digneffe, 24
Belt: Liege
Kodiċi postali: 4000
Pajjiż: BEL
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/04/2013 11:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

71314100 - Servizzi ta' l-elettriku

45000000 - Xogħol tal-kostruzzjoni

Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: S.A. FELGEN & Associés Engineering
Indirizz postali: Rue Robert Stümper, 14
Belt: Luxembourg
Kodiċi postali: 2557
Pajjiż: LUX
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.