Publications Office of the EU
l-Italja-Olbia: Vetturi li jgħaffġu ż-żibel - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

l-Italja-Olbia: Vetturi li jgħaffġu ż-żibel

  • Ippubblikat
    27/12/2023
  • Skadenza
    06/02/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    06/02/2024
  • Illum
    02/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ITG2D Sassari
Post tax-xerrej
NUTS code: ITG2 Sardegna
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34144512 Vetturi li jgħaffġu ż-żibel
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
416,340.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
502-2022
Deskrizzjoni

Is-suġġett tal-kuntratt huwa l-forniment ta’ kumpattatur tal-iskart użat tat-tip Bomag RB1172 RB-4 jew ekwivalenti għall-użu fis-settur tal-iġjene ambjentali ta’ Cipnes Gallura, b’servizz ta’ manutenzjoni regolari “Full Service” li jdum 36-il xahar, kif deskritt fid-dettall fl-ispeċifikazzjonijiet speċjali mehmuża mad-dossier tal-offerta.
il-

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Indirizz postali: via Zambia, 7
Belt: Olbia
Kodiċi NUTS: ITG2
Kodiċi postali: 07026
Pajjiż: ITA
Persuna ta' kuntatt: Ing. Giovanni Maurelli
Indirizz prinċipali: http://www.cipnes.it
Elettronika permezz ta’:
https://cipnes.acquistitelematici.it/list/tender/procedure-gara
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
06/02/2024 16:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
416,340.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.