Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Aaken: Xogħol ta’ scaffolding - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Aaken: Xogħol ta’ scaffolding

  • Ippubblikat
    13/01/2021
  • Skadenza
    16/02/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    16/02/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Aachen – Zentrale Vergabestelle
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEA2D Städteregion Aachen
Post tax-xerrej
NUTS code: DEA2D Städteregion Aachen
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45262100 Xogħol ta’ scaffolding
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
FB60/310-2020/891-BU
Deskrizzjoni

— Fassadengerüst W09 in Summe: ca. 2 000 m2,
— Treppenturm/Gerüsttreppe: 5 St,
— Bauzaun: ca. 310 m.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXQ1YY6YN05
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
16/02/2021 10:40
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.