Publications Office of the EU
Servizi di promozione e socio educativi per l'ATS del Torre - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Servizi di promozione e socio educativi per l'ATS del Torre

  • Ippubblikat
    11/06/2024
  • Skadenza
    15/07/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    18/07/2024
  • Aġġudikat
    08/11/2024
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Regione autonoma Friuli Venezia Giulia
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ITH44 Trieste
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
85311300 Servizzi ta' ħarsien għal tfal u żagħżagħ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
9,945,046.80 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,962,171.50 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Gara europea a procedura aperta per la stipula di un Contratto avente ad oggetto l’affidamento del servizio di promozione, prevenzione, animazione e conciliazione vita/lavoro, integrazione, supporto psico sociale e socio educativo della comunità, delle famiglie, dei bambini e dei ragazzi nell’età evolutiva a favore del Comune di Tarcento – Ente gestore dell’ATS del Torre (Comuni di Attimis, Cassacco, Faedis, Lusevera, Magnano in Riviera, Nimis, Povoletto, Reana del Rojale, Taipana, Tarcento, Tricesimo) – [Codice dell’iniziativa 24PGR170]

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://eappalti.regione.fvg.it
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://eappalti.regione.fvg.it
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/07/2024 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Price is not the only award criterion and all criteria are stated only in the procurement documents
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 85
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Price is not the only award criterion and all criteria are stated only in the procurement documents
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 15
Valur stmat
9,945,046.80 EUR
Valur kuntrattwali finali
4,962,171.50 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Codess Friuli Venezia Giulia Cooperativa Sociale Onlus
Indirizz postali:
Belt: Udine
Kodiċi postali:
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.