Publications Office of the EU
CIS27 - Fajl kompjuterizzat konġunt ġdid tal-pazjenti tas-CHUV u l-isptarijiet reġjonali rikonoxxuti ta’ interess pubbliku tal-Canton ta’ Vaud - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

CIS27 - Fajl kompjuterizzat konġunt ġdid tal-pazjenti tas-CHUV u l-isptarijiet reġjonali rikonoxxuti ta’ interess pubbliku tal-Canton ta’ Vaud

  • Ippubblikat
    18/03/2025
  • Skadenza
    03/04/2025
  • Aġġudikat
    08/01/2026
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
CHUV - Direction des systèmes d'information
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: CH011 Vaud
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
176,470,260.00 CHF
Numru ta’ referenza tal-offerta
00a47b01-8e70-4e99-96aa-3039ba1833bb
Deskrizzjoni

Din is-sejħa għall-offerti tikkonċerna fajl tal-pazjenti kompjuterizzat konġunt ġdid għaċ-CHUV (Centre hospitalier universitaire vaudois) u l-isptarijiet reġjonali rikonoxxuti ta’ interess pubbliku fil-Canton ta’ Vaud (Hôpital Riviera Chablais, Établissements Hospitaliers du Nord Vaudois, Groupement Hospitalier de l’Ouest Lémanique, Hôpital Intercantonal de la Broye, Fondation de Nant, Institution de Lavigny, Hôpital de Lavaux, Pôle Santé Pays-d’Enhaut, Pôle Santé Vallée de Joux, Réseau Santé Balcon du Jura u Fondation Rive-Neuve), li huwa omoġenju u jinkludi l-ispeċjalitajiet kollha tal-isptar (inklużi l-onkoloġija adulta u pedjatrika, il-kura intensiva, l-emerġenzi), il-ġestjoni tal-kamra operattiva, l-ippjanar tal-pazjenti u tar-riżorsi, il-ġestjoni tat-trasport u l-laboratorji tar-radjuloġija.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
tdf-non-av
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Critères d’adjudication
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
176,470,260.00 CHF
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: FR_Epic Systems Corporation
Indirizz postali:
Belt: Verona
Kodiċi postali: 53593
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.