Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Hengoed: Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Hengoed: Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos

  • Skirta
    14/07/2016
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Caerphilly County Borough Council
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKL16 Gwent Valleys
Pirkėjo vieta
NUTS code: UKL16 Gwent Valleys
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85000000 Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,570,550.00 GBP
Pasiūlymo referencinis numeris
CCBC/PS1449/1469/16/MO
Aprašymas

Notification of a contract award for the provision of Domiciliary Care to two providers detailed within this notice for a period until the 31.10.2017.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not specified
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
3,570,550.00 GBP
Sutarties sudarymas
Vietovė: Partnership of care
Pašto adresas: 27a Commercial Street
Vietovė: Ystrad Mynach
Pašto kodas: CF82 7EE
Šalis: GBR

Vietovė: Nestor Primecare Services Limited TA Allied Healthcare
Pašto adresas: Cavendish House, Lakhpur Court, Staffordshire Technology Park, Staffordshire
Vietovė: Stafford
Pašto kodas: ST18 0FX
Šalis: GBR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.