Publications Office of the EU
Airija-Dublinas: Vertinimo paslaugų teikimas siekiant remti 2013–2016 m. Eurofound stebėsenos ir vertinimo programą - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Airija-Dublinas: Vertinimo paslaugų teikimas siekiant remti 2013–2016 m. Eurofound stebėsenos ir vertinimo programą

  • Skirta
    19/09/2013
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79419000 Vertinimo konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
230,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
400,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2013/0434/3049.
Aprašymas

Eurofound nori sudaryti 2 preliminariąsias sutartis, pagal kurias jis būtų remiamas įgyvendinant jo vertinimo programą 2013–2016 m. laikotarpiu teikiant šias paslaugas:
— klientų pasitenkinimo ir atsiliepimų programą (1 dalis),
— vertinimo paslaugas (2 dalis).

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
230,000.00
Galutinė sutarties vertė
400,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Market and Opinion Research International (trading as IPSOS MORI)
Pašto adresas: MORI House, 79–81 Borough Road
Vietovė: London
Pašto kodas: SE1 1FY
Šalis: GBR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.