Publications Office of the EU
Portugalija-Almada: Lokomotyvų pastočių statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalija-Almada: Lokomotyvų pastočių statybos darbai

  • Paskelbta
    23/03/2022
  • Galutinis terminas
    27/05/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/05/2022
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Infraestruturas de Portugal, S. A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PT150 Algarve
Pirkėjo vieta
NUTS code: PT Portugal
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45234170 Lokomotyvų pastočių statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
10005331
Aprašymas

Empreitada de conceção/construção da subestação de tração de Olhão

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Infraestruturas de Portugal, S. A.
Nacionalinis registracijos numeris: 503933813
Pašto adresas: Praça da Portagem
Vietovė: Almada
NUTS kodas: PT
Pašto kodas: 2809-013
Šalis: PRT
Pagrindinis adresas: http://www.infraestruturasdeportugal.pt/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.anogov.com/infraestruturasdeportugal-ip/faces/ap
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/05/2022 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.