Publications Office of the EU
S10 Mühlviertler Schnellstraße_Freistadt Nord-Rainbach Nord_UBB-Ökologie - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

S10 Mühlviertler Schnellstraße_Freistadt Nord-Rainbach Nord_UBB-Ökologie

  • Paskelbta
    03/08/2022
  • Galutinis terminas
    05/09/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    05/09/2022
  • Skirta
    23/01/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Autobahnen- und Schnellstraßen- Finanzierungs-Aktiengesellschaft
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: AT Österreich
Pirkėjo vieta
NUTS code: AT130 Wien
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
85893
Aprašymas

UBB Ökologie - S10 Mühlviertler Schnellstraße, Freistadt Nord-Rainbach Nord

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Autobahnen- und Schnellstraßen-Finanzierungs-Aktiengesellschaft
Pašto adresas: Schnirchgasse 17
Vietovė: Wien
NUTS kodas: AT
Pašto kodas: 1030
Šalis: AUT
Asmuo ryšiams: Bau West
Pagrindinis adresas: www.asfinag.at
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
05/09/2022 13:30
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Freiland Umweltconsulting ZT GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Wien
Pašto kodas: 1090
Šalis: AUT

Vietovė: blp GeoServices GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Linz
Pašto kodas: 4020
Šalis: AUT
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.