Publications Office of the EU
Čekija-Brno: Šilumokaičiai, oro kondicionavimo ir šaldymo įrenginiai ir filtravimo mašinos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Brno: Šilumokaičiai, oro kondicionavimo ir šaldymo įrenginiai ir filtravimo mašinos

  • Paskelbta
    14/05/2021
  • Galutinis terminas
    14/06/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/06/2021
  • Skirta
    24/08/2021
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
42510000 Šilumokaičiai, oro kondicionavimo ir šaldymo įrenginiai ir filtravimo mašinos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,210,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,688,131.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
40/2021
Aprašymas

Dodávka a instalace nové parní výměníkové stanice s přípravou na přechod z páry na horkovod, následná demontáž stávající výměníkové stanice včetně stavebních úprav a statického zajištění dle projektové dokumentace pro provádění stavby zhotovené spol. ENERGO s.r.o. Předmětem veřejné zakázky je rovněž provádění pravidelných kontrol a revizí výměníkové stanice stanovených právními předpisy a příslušnými normami vztahujícími se na dílo v průběhu záruční doby.
Přesná specifikace plnění je uvedena v příloze č. 2 výkaz výměr a v příloze č. 3 Standardy materiálové, dokumentační části, měření a regulace (MaR) pro FNuSA.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilfnusa
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/06/2021 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
4,210,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
3,688,131.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: UCHYTIL s.r.o.
Pašto adresas: K Terminálu 7
Vietovė: Brno
Pašto kodas: 61900
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.