Publications Office of the EU
Slovakija-Bratislava: Sistemų ir aptarnavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakija-Bratislava: Sistemų ir aptarnavimo paslaugos

  • Paskelbta
    10/05/2022
  • Galutinis terminas
    07/06/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/06/2022
  • Skirta
    03/08/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72250000 Sistemų ir aptarnavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
231,800.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
204,615.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
04/2022/PJ
Aprašymas

Predmetom zákazky je technická podpora kontaktného centra. Cieľ zákazky je zabezpečenie technickej podpory pre
zmenové požiadavky kontaktného centra verejného obstarávateľa a pružné zabezpečenie požiadaviek a zmien na
funkcionalitu systému. Podrobný opis je uvedený v súťažných podkladoch.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/22500/summary
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/06/2022 12:00
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
231,800.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
204,615.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Slovanet, a. s.
Pašto adresas: Záhradnícka 151
Vietovė: Bratislava
Pašto kodas: 82108
Šalis: SVK
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.