Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Lüdenscheid: Duomenų apdorojimo mašinos (techninė įranga) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Lüdenscheid: Duomenų apdorojimo mašinos (techninė įranga)

  • Paskelbta
    25/05/2018
  • Galutinis terminas
    03/07/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    03/07/2018
  • Skirta
    06/08/2018
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Märkischer Kreis
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA58 Märkischer Kreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA58 Märkischer Kreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30210000 Duomenų apdorojimo mašinos (techninė įranga)
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
206,800.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
18-51-L-51
Aprašymas

Lieferung von 239 Desktop-PC, 382 TFT-Monitoren und 31 CAD-Rechner

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Märkischer Kreis
Pašto adresas: Heedfelder Straße 45
Vietovė: Lüdenscheid
NUTS kodas: DEA58
Pašto kodas: 58509
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: www.maerkischer-kreis.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
03/07/2018 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.