Publications Office of the EU
Prancūzija-Tulūza: Apsaugos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Tulūza: Apsaugos paslaugos

  • Paskelbta
    17/06/2022
  • Galutinis terminas
    18/07/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    18/07/2022
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
enac
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRK24 Isère
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79713000 Apsaugos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
200,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
202200FCS007
Aprašymas

le présent marché a pour objet de définir les conditions d'exécution des prestations relatives à la gestion de la surveillance des lieux et de l'accueil physique de l'hébergement du site de Grenoble. Les prestations doivent permettre d'assurer des prestations de contrôle des équipements de sécurité, de surveillance de l'accès des locaux de l'établissement, de prévenir, intervenir et contrôler toute action suspecte sur le site, d'accueillir, renseigner et filtrer toute personne qui en demande l'accès et de secourir tout individu en difficulté

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_Rlj94H2aDR
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/07/2022 15:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
200,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.