Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Berlynas: Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Berlynas: Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos

  • Paskelbta
    07/07/2021
  • Galutinis terminas
    13/09/2021
  • Skirta
    08/02/2022
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
HOWOGE Wohnungsbaugesellschaft mbH
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE300 Berlin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
7.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
VG-107-21
Aprašymas

Die HOWOGE Wohnungsbaugesellschaft mbH plant auf diversen Grundstücken in Berlin den Neubau von preisgünstigen Mietwohnungen, teilweise mit korrespondierenden Gewerbenutzungen. Es sollen jeweils architektonisch ansprechende Gebäudekomplexe entstehen, die innovative Entwurfsansätze, eine seriell gefertigte Bauweise anstreben sowie effiziente innovative technische Anlagen vorsehen, die einen wirtschaftlichen und umweltfreundlichen Betrieb langfristig sichern.
Die HOWOGE hat sich als Ziel gesetzt, innerhalb des avisierten Rahmenvertrags die Planung von Projekten einer Größenordnung von ca. 100-1.000 WE, ca. 15-200 Mio. EUR Baukosten, ca. 15.000-150.000 m2 BGF, ca. 4.000 m2 - 10 ha Grundstücksfläche zu beauftragen.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://my.vergabeplattform.berlin.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su several Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
1.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
7.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: DMSW Architekten Dahlhaus Müller Wehage Partnerschaft mbB
Pašto adresas: Mariannenplatz 23
Vietovė: Berlin
Pašto kodas: 10997
Šalis: DEU

Vietovė: DGI Bauwerk Gesellschaft von Architekten mbH
Pašto adresas: Schillstr. 9
Vietovė: Berlin
Pašto kodas: 10785
Šalis: DEU

Vietovė: ROBERTNEUN ARCHITEKTEN GmbH
Pašto adresas: Alexandrinenstr. 118-121
Vietovė: Berlin
Pašto kodas: 10969
Šalis: DEU

Vietovė: Heide & von Beckerath Architekten PartG mbB
Pašto adresas: Kantstr. 152
Vietovė: Berlin
Pašto kodas: 10623
Šalis: DEU

Vietovė: Winking - Froh Architekten GmbH
Pašto adresas: St. Annenufer 5
Vietovė: Hamburg
Pašto kodas: 20457
Šalis: DEU

Vietovė: ZOOMARCHITEKTEN GmbH
Pašto adresas: Choriner Str. 54
Vietovė: Berlin
Pašto kodas: 10345
Šalis: DEU

Vietovė: CKRS-Architektengesellschaft mbH
Pašto adresas: Schlesische Str. 29-30
Vietovė: Berlin
Pašto kodas: 10997
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.