Publications Office of the EU
Italija-Roma: Brezentai, laivų, burlenčių ar desantinių laivų burės, tentai, markizės, palapinės ir kitos prekės turistams - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Italija-Roma: Brezentai, laivų, burlenčių ar desantinių laivų burės, tentai, markizės, palapinės ir kitos prekės turistams

  • Pranešta
    20/09/2013
  • Paskelbta
    28/09/2013
  • Galutinis terminas
    18/10/2013
  • Skirta
    16/12/2013
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ministero dell'Interno dipartimento vigili del fuoco, soccorso pubblico e difesa civile
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39522000 Brezentai, laivų, burlenčių ar desantinių laivų burės, tentai, markizės, palapinės ir kitos prekės turistams
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
945,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
680,400.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
3/2013 C.A.P.I.
Aprašymas

Fornitura di n. 300 tende da campo P.I. 88.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Ministero dell'Interno – Ufficio Accettazione Postale
Pašto adresas: Via Palermo 101 (dal lunedì al venerdì ore 9:00-14:00 e 14:30-18:00; sabato ore 9:00-13:00)
Vietovė: Roma
Pašto kodas: 00184
Šalis: ITA
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
945,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
680,400.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Royal Trophy Srl
Pašto adresas: Via Gaudio Maiori 9/A
Vietovė: Cava de' Tirreni (SA)
Pašto kodas: 84013
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.