Publications Office of the EU
Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych do zabiegów okulistycznych, zabiegów ginekologicznych, wyrobów do żywienia oraz innych wyrobów jednorazowych dla USK-2 - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych do zabiegów okulistycznych, zabiegów ginekologicznych, wyrobów do żywienia oraz innych wyrobów jednorazowych dla USK-2

  • Paskelbta
    15/01/2025
  • Galutinis terminas
    14/02/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/02/2025
  • Skirta
    02/04/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIE
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33000000 Medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
970,000.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
968,235.56 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
9
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP.220.02.25
Aprašymas

1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych do zabiegów okulistycznych, zabiegów ginekologicznych, wyrobów do żywienia oraz innych wyrobów jednorazowych dla USK-2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szacowane ilości dotyczące wyrobów zostały zawarte w formularzu cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ). 2. Zamawiający wymaga zaoferowania wyrobów medycznych (w zakresie wszystkich zadań i pozycji) – w rozumieniu Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2020.186 z poźn. zm.), dalej: UoWM), wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. 3. Zamawiający wymaga, by okres przydatności do użycia wszystkich oferowanych wyrobów wynosił minimum 24 miesiące, licząc od daty dostawy do siedziby zamawiającego. 4. Zamawiający ma prawo zamówić mniejszą ilość wyrobów, z tym że nie mniej niż 60% ilości podanej w formularzu cen jednostkowych. 5. Zamówienie składa się z 9 zadań, którego szczegółowy opis został zawarty w FCJ. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/02/2025 09:05
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.