Publications Office of the EU
Prancūzija-La Colle-sur-Loup: Įrankiai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Prancūzija-La Colle-sur-Loup: Įrankiai

  • Paskelbta
    26/06/2018
  • Galutinis terminas
    03/08/2018
  • Skirta
    25/09/2018
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Commune de la Colle-sur-Loup
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
44510000 Įrankiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
440,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
440,000.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
6
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Fourniture d'articles et de matériaux (plomberie, peinture, maçonnerie, électricité, quincaillerie, outillage) pour les services de la commune de La Colle-sur-Loup — 6 lots.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Service commande publique
Pašto adresas: chemin du Canadel
Vietovė: La Colle-sur-Loup
NUTS kodas: FRL03
Pašto kodas: 06480
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: http://www.e-marches06.fr
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-securises.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.