Publications Office of the EU
Švedija-Östersund: Greitosios medicinos pagalbos automobiliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedija-Östersund: Greitosios medicinos pagalbos automobiliai

  • Paskelbta
    29/06/2017
  • Galutinis terminas
    24/08/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/08/2017
  • Skirta
    29/11/2017
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Jämtlands läns landsting
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SE Sverige
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE Sverige
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34114121 Greitosios medicinos pagalbos automobiliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,441,022.00 SEK
Pasiūlymo referencinis numeris
RS/1023/2017
Aprašymas

Syftet med denna upphandling är att säkerställa regionens behov av säkra, komfortabla och verksamhetsanpassade ambulanstransporter.
Upphandlande myndighet planerar att beställa 4 ambulanser per kalenderår. Någon garanti avseende denna volym lämnas ej.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Jämtlands läns landsting
Nacionalinis registracijos numeris: 232100-0214
Pašto adresas: Box 654
Vietovė: Östersund
NUTS kodas: SE
Pašto kodas: 831 27
Šalis: SWE
Asmuo ryšiams: Odd Åkerlind
Pagrindinis adresas: http://www.regionjh.se/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.e-avrop.com/jll/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=29637
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/08/2017 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,441,022.00 SEK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Nilsson Special Vehicles Aktiebolag (publ)
Pašto adresas: Box 83
Vietovė: Laholm
Pašto kodas: 31222
Šalis: SWE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.