Publications Office of the EU
Lenkija-Varšuva: Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Varšuva: Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    30/05/2022
  • Galutinis terminas
    27/06/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    27/06/2022
  • Skirta
    27/07/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL2 Makroregion południowy
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77310000 Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
435,280.82 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
347,445.57 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
GL.ROZ.2810.54.2022.MPS
Aprašymas

Wykonanie robót utrzymaniowych wałów: obustronne obwałowanie rzeki Mlecznej w km 0+000-12+000 w m. Bieruń, Tychy, Katowice, gm. Bieruń, Tychy, Katowice - dwukrotne koszenie (rozmiar rzeczowy: 24,000 km) - etap I”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ oraz przedmiar prac stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Pašto adresas: ul. Żelazna 59A
Vietovė: Warszawa
NUTS kodas: PL911
Pašto kodas: 00-848
Šalis: POL
Pagrindinis adresas: www.przetargi.wody.gov.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
27/06/2022 09:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
435,280.82 PLN
Galutinė sutarties vertė
347,445.57 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: MENTRANS Franciszek Mencnarowski
Pašto adresas:
Vietovė: Rudzica
Pašto kodas: 43-394
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.