Publications Office of the EU
Lenkija-Poznań: Baziniai neorganiniai ir organiniai chemikalai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Poznań: Baziniai neorganiniai ir organiniai chemikalai

  • Skirta
    11/06/2015
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
24300000 Baziniai neorganiniai ir organiniai chemikalai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
7,000,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
8,601,000.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
907/3675/15
Aprašymas

Sukcesywna dostawa materiałów i odczynników chemicznych, z prawem opcji, na okres 2 lat.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Not specified
Apskaičiuotoji vertė
7,000,000.00
Galutinė sutarties vertė
8,601,000.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Life Technologies Sp. z o.o.
Pašto adresas: ul. Bonifraterska 17
Vietovė: Warszawa
Pašto kodas: 00-203
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.