Publications Office of the EU
Motorfordonsförsäkring Kalmar kommun 2026-01-01--2028-12-31 - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Motorfordonsförsäkring Kalmar kommun 2026-01-01--2028-12-31

  • Paskelbta
    30/09/2025
  • Galutinis terminas
    29/10/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/10/2025
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Kalmar kommun
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE213 Kalmar län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66515000 Draudimo nuo žalos ar nuostolių paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
36,000,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
25/15
Aprašymas

Upphandling av motorfordonsförsäkring för Kalmar kommun avseende perioden 2026-01-01--2028-12-31 +1 +1 optionsår.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=70721&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=70721&GoTo=Tender
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/10/2025 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
36,000,000.00 SEK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.