Publications Office of the EU
RFI - 1105601 UiO Life Sciences user equipment. K946.01.02 Dissolution tests with probes - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

RFI - 1105601 UiO Life Sciences user equipment. K946.01.02 Dissolution tests with probes

  • Pranešta
    24/06/2026
  • Numatoma skelbimo apie pirkimą data
    28/08/2026
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pranešta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
STATSBYGG
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: NO081 Oslo
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38500000 Tikrinimo ir bandymo aparatai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2026/3127
Aprašymas

Statsbygg is constructing the new Life Science Building for the University of Oslo and Oslo University Hospital on behalf of the Ministry of Education and Research, with South-Eastern Norway Regional Health Authority as co-client. The building will provide workspace for approximately 1,600 employees and 1,600 students. Ground and excavation works commenced in the second quarter of 2019, and completion is planned for the end of 2026. The facility will bring together various academic environments to collaborate across disciplines, developing new solutions to major challenges in health and sustainability, with access to state-of-the-art equipment required to support world-class research, education, and innovation

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

38500000 - Tikrinimo ir bandymo aparatai

45000000 - Statybos darbai

45200000 - Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai

Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.