Publications Office of the EU
SUBMINISTRAVIMO D'EQUIPAMENT PEL INFORMÀTIC SYSTEM CENTRAL DE L’AJUNTAMENT DE SABADELL - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

SUBMINISTRAVIMO D'EQUIPAMENT PEL INFORMÀTIC SYSTEM CENTRAL DE L’AJUNTAMENT DE SABADELL

  • Paskelbta
    11/11/2024
  • Galutinis terminas
    11/12/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/12/2024
  • Skirta
    04/09/2025
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
AYUNTAMIENTO DE SABADELL
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30236000 Įvairi kompiuterių įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
503,000.03 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
608,630.06 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
TIC/2024/19
Aprašymas

Aquest contracte té per objecte l’acquisició i la instal·lació de servers i d’elements informationàtics per l’emmagatzematge per enlarge i millorar la seguretat i capacitat de procés i conservació de les municipales. Bekonkrečiai: – A nou system d’emmagatzematge per a producció. - Roboto pratęsimas kopijuoti amb a drive nou. Nous xarxa komutatoriai. - Atnaujinti serveriai pel Centrinė sistema.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://contractacio.ajsabadell.cat
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://contractacio.ajsabadell.cat
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/12/2024 10:15
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.