Publications Office of the EU
Ispanija-Valladolid: Kraujui tirti skirti reagentai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Ispanija-Valladolid: Kraujui tirti skirti reagentai

  • Paskelbta
    03/10/2023
  • Galutinis terminas
    30/10/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/11/2023
  • Skirta
    26/02/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES418 Valladolid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33696200 Kraujui tirti skirti reagentai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
8,920,650.59 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
126,788.72 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
0000-00C-1-2023-13733
Aprašymas

reagentų ir vartojimo reikmenų tiekimas, taip pat įrangos ir elementų, reikalingų analitiniams nustatymams atlikti, nuoma, įrengimas ir priežiūra Segovijos priežiūros komplekso klinikinės analizės laboratorijoje,

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Nacionalinis registracijos numeris: Q4700608E
Pašto adresas: Paseo De Zorrilla 1
Vietovė: Valladolid
NUTS kodas: ES418
Pašto kodas: 47007
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Pagrindinis adresas: https://contrataciondelestado.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/11/2023 09:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.