Publications Office of the EU
Prancūzija-Tulūza: Lietaus vandens vamzdynų tiesimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Tulūza: Lietaus vandens vamzdynų tiesimo darbai

  • Paskelbta
    17/08/2016
  • Galutinis terminas
    23/09/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/09/2016
  • Skirta
    29/11/2016
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ville de Toulouse
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45232130 Lietaus vandens vamzdynų tiesimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,519,798.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
16V079AO
Aprašymas

Création et l'aménagement des chambres de pompages et canalisations de rejet des réseaux d'eaux pluviales de la Ville ainsi que des ouvrages de protection contre les crues de la Garonne. Cet aménagement comporte les travaux suivants: Études d'exécution, préfabrication des caissons déversoirs à poser dans les parapets de digue, création de chambres génie-civil, création de canalisations de refoulement, raccordement aux ouvrages pluviaux existants, mise en sécurité des chambres. Appel d'offres ouvert soumis aux dispositions des articles 25-I.1º et 67 à 68 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.marchespublics.toulouse-metropole.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/09/2016 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,519,798.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: SCAM Travaux publics SAS Pour le groupement SCAM/Sogatrap
Pašto adresas: SCAM Travaux publics SAS 16 RN 88
Vietovė: Garidech
Pašto kodas: 31380
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.