Publications Office of the EU
Suscripción por parte del Excmo. Ayuntamiento de Moguer de pólizas de seguro para la cobertura de los riesgos cuyas especificaciones técnicas se recogen en el Pliego de Prescripciones Técnicas que acompaña al Pliego de Cláusulas Administrativas Particulares. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suscripción por parte del Excmo. Ayuntamiento de Moguer de pólizas de seguro para la cobertura de los riesgos cuyas especificaciones técnicas se recogen en el Pliego de Prescripciones Técnicas que acompaña al Pliego de Cláusulas Administrativas Particulares.

  • Paskelbta
    11/12/2024
  • Galutinis terminas
    08/01/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/01/2025
  • Skirta
    25/02/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Alcaldía del Ayuntamiento de Moguer
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES615 Huelva
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66500000 Draudimo ir pensijų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
312,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
5_2.4.4/2024 SEGUROS
Aprašymas

El contrato se divide en tres lotes, para el Seguro de Vida del personal municipal, Seguro de Accidentes Colectivos del personal eventual, y Seguro de Accidentes Colectivos de los voluntarios Protección Civil.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
required
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/01/2025 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.