Publications Office of the EU
Slovėnija-Celje: Architektūros, inžinerijos ir tyrinėjimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovėnija-Celje: Architektūros, inžinerijos ir tyrinėjimo paslaugos

  • Paskelbta
    12/03/2020
  • Galutinis terminas
    20/04/2020
  • Skirta
    08/07/2020
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Družba za avtoceste v Republiki Sloveniji d.d.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SI Slovenija
Pirkėjo vieta
NUTS code: SI Slovenija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71250000 Architektūros, inžinerijos ir tyrinėjimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
327,500.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
210,700.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
000045/2020
Aprašymas

Izvedba geodetskih storitev na območju celotnega avtocestnega omrežja v Republiki Sloveniji.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_javno_narocilo_podrobno.xhtml?zadevaId=16861
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
327,500.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
210,700.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Geofoto podjetje za geodetske in računalniške storitve d.o.o.
Pašto adresas: Mariborska cesta 5
Vietovė: Slovenska Bistrica
Pašto kodas: 2310
Šalis: SVN

Vietovė: Geonaris, geodetske storitve, d.o.o.
Pašto adresas: Glonarjeva ulica 2
Vietovė: Ljubljana
Pašto kodas: 1000
Šalis: SVN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.