Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Starnberg: Architektūrinės pastatų paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Starnberg: Architektūrinės pastatų paslaugos

  • Paskelbta
    12/11/2014
  • Galutinis terminas
    15/12/2014
  • Skirta
    13/04/2015
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Verband Wohnen im Kreis Starnberg
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE21L Starnberg
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71221000 Architektūrinės pastatų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
239,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Gebäudeplanung für den Neubau von geförderten Wohnungen mit Tiefgarage in 82152 Krailling, Lohfeldstraße 6.
Die Förderung erfolgt nach den Wohnraumförderungsbestimmungen (WFB) in Bayern.
Architektenleistung gemäß § 34/35 HOAI für Gebäude Leistungsphasen 2 bis 9.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
239,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Felix+Jonas Architekten GmbH
Pašto adresas: Ickstattstraße 11a
Vietovė: München
Pašto kodas: 80469
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.