Publications Office of the EU
Prancūzija-Anžeras: Vakcinos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Anžeras: Vakcinos

  • Paskelbta
    12/07/2016
  • Galutinis terminas
    17/08/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/08/2016
  • Skirta
    06/10/2016
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Département de Maine-et-Loire
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33651600 Vakcinos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
209.86 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
13
Pasiūlymo referencinis numeris
FCS/2016/14
Aprašymas

Fourniture de vaccins humains pour les services départementaux.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Département de Maine-et-Loire
Nacionalinis registracijos numeris: 22490001900015
Pašto adresas: Hôtel du Département — direction des finances, des affaires juridiques et de l'évaluation — place Michel Debré — CS 94104
Vietovė: Angers Cedex 9
NUTS kodas: FR512
Pašto kodas: 49941
Šalis: FRA
Asmuo ryšiams: Service de la commande publique et des assurances
Pagrindinis adresas: http://www.maine-et-loire.fr
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.anjoumarchespublics.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/08/2016 15:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.