Publications Office of the EU
Norvegija-Kviteseid: Atliekų būgnai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvegija-Kviteseid: Atliekų būgnai

  • Paskelbta
    23/10/2019
  • Galutinis terminas
    19/11/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    19/11/2019
  • Skirta
    21/11/2019
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Renovest IKS
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Pirkėjo vieta
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
44616200 Atliekų būgnai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1.00 NOK
Pasiūlymo referencinis numeris
19/086
Aprašymas

The competition concerns delivery of waste containers (waste bins) for plastic waste and glass/small metals in the area covered by the contracting authority.
See the procurement documents for further information.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afolcrnnpw&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/11/2019 12:01
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1.00 NOK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Namdal Ressurs AS
Pašto adresas: Verftsgata48
Vietovė: Namsos
Pašto kodas: 7800
Šalis: NOR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.