Publications Office of the EU
Italija-Perugia: Civilinės atsakomybės draudimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Perugia: Civilinės atsakomybės draudimo paslaugos

  • Paskelbta
    04/06/2016
  • Galutinis terminas
    05/07/2016
  • Skirta
    12/10/2016
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Azienda Ospedaliera di Perugia
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITI2 Umbria
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITI21 Perugia
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66516000 Civilinės atsakomybės draudimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
24,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
19,560,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Gara a procedura ristretta centralizzata finalizzata alla gestione assicurativa dei rischi riferiti a sinistri con danni di entità pari o superiori a 800 001 EUR (ottocentomilauno euro) di responsabilità civile delle Aziende Sanitarie e delle Aziende Ospedaliere della Regione Umbria (Azienda Ospedaliera di Perugia — Azienda Ospedaliera di Terni — Azienda USL Umbria n° 1 — Azienda USL Umbria n° 2). Franchigia Assoluta: indipendentemente dall'ammontare dei danni causati dal sinistro, le Aziende Sanitarie Regionali assicurate avranno una somma fissa di 800 000 EUR che rimane completamente a loro carico. L'assicuratore pagherà soltanto il differenziale tra la soglia di 800 000 EUR ed il danno liquidato al danneggiato.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Azienda Ospedaliera di Perugia
Pašto adresas: Piazzale G. Menghini 8/9
Vietovė: Perugia
NUTS kodas: ITE21
Pašto kodas: 06129
Šalis: ITA
Asmuo ryšiams: Direzione Acquisti ed Appalti
Pagrindinis adresas: http://www.ospedale.perugia.it
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Pirkėjai
ASL Umbria n. 2
ASL Umbria n. 2
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
24,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
19,560,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Amtrust International Underwriters Ltd
Pašto adresas: Westland Row, 40
Vietovė: Dublino
Pašto kodas:
Šalis: IRL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.