Publications Office of the EU
Neišimtinės nuolaidos sutarties sudarymas pagal SGB V 130a straipsnio 8 dalį dėl veikliosios medžiagos natalizumabo (išimtinai dozuojamo TDO), ATC L04AA23 laikotarpiui nuo 2026 m. rugsėjo 1 d. iki 2028 m. rugpjūčio 31 d. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Neišimtinės nuolaidos sutarties sudarymas pagal SGB V 130a straipsnio 8 dalį dėl veikliosios medžiagos natalizumabo (išimtinai dozuojamo TDO), ATC L04AA23 laikotarpiui nuo 2026 m. rugsėjo 1 d. iki 2028 m. rugpjūčio 31 d.

  • Paskelbta
    16/07/2026
  • Šiandien
    02/09/2026
  • Galutinis terminas
    05/07/2028
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    05/07/2028
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
DAK-Gesundheit
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE600 Hamburg
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33600000 Farmacijos produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
1005359 - Natalizumab (ausschließlich Darreichungsform ILO),(z) ATC L04AA23
Aprašymas

SGB V 130a straipsnio 8 dalis leidžia sveikatos draudimo fondams ir farmacijos įmonėms sudaryti bendrąsias nuolaidų sutartis dėl vaistų išdavimo privalomojo sveikatos draudimo fondų sąskaita. Kalbant apie atitinkamas teisės aktų nuostatas dėl viešojo pirkimo sutarčių sudarymo, DAK-Gesundheit vykdo reguliarų su veikliosiomis medžiagomis susijusių oficialių viešųjų pirkimų procedūrų procesą pagal GWB ketvirtosios dalies taisykles. Dėl vaistų, skirtų minėtai veikliajai medžiagai natalizumabui (tik dozavimo forma TDO), ATC L04AA23, kurią konkurso dalyvis turi nurodyti sutarties 2 priede, DAK-Gesundheit ketina sudaryti susitarimus dėl vaistų nuolaidų su kuo daugiau suinteresuotų farmacijos įmonių, kol įsigalios nauji susitarimai dėl vaistų nuolaidų. Nuolaidos susitarimas, kaip apibrėžta pirmiau minėtos veikliosios medžiagos patvirtinimo pavyzdyje, pirmą kartą įsigalioja rugsėjo 1 d. ir baigiasi 2028 m. rugpjūčio 31 d. Nepaisant to, jis automatiškai pasibaigia įsigaliojus išimtinei sutarčiai.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YM5M3XY
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YM5M3XY
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
05/07/2028 12:01
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
1.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.