Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Templin: Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Templin: Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai

  • Paskelbta
    28/09/2022
  • Galutinis terminas
    24/10/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/10/2022
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Templin
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE40I Uckermark
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE40I Uckermark
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45200000 Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
12,605.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
TP/22 551 001/001
Aprašymas

Anfertigung von Tafeln einschl. Druck und Errichtung / Lieferung von Masten

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Stadt Templin
Pašto adresas: Prenzlauer Allee 7
Vietovė: Templin
NUTS kodas: DE40I
Pašto kodas: 17268
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: www.templin.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YCPR1PX
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/10/2022 13:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
12,605.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.