Publications Office of the EU
PRIEDO bendruomenės transporto priemonių rezervavimo ir prieigos valdymo sistema - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

PRIEDO bendruomenės transporto priemonių rezervavimo ir prieigos valdymo sistema

  • Paskelbta
    13/05/2025
  • Galutinis terminas
    21/05/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    21/05/2025
  • Skirta
    14/10/2025
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Ville d'ANNECY
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48900000 Įvairūs programinės įrangos paketai ir kompiuterių sistemos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
226,187.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
25FF-CP-0812-O
Aprašymas

Šios sutarties dalykas yra: Ansi miesto automobilių parko transporto priemonių rezervavimo sistemos diegimas ir techninė priežiūra. Pagrindinių spintų sistemos įsigijimas, diegimas ir techninė priežiūra siekiant supaprastinti prieigą prie Ansi miesto automobilių parko transporto priemonių baseine

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1619138
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1619138
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
21/05/2025 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: La qualité de mise en oeuvre
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 10
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: La valeur technique
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Le coût global
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 50
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
226,187.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: GIAUME INDUSTRIE ET RECHERCHE
Pašto adresas:
Vietovė: Villeurbanne
Pašto kodas: 69100
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.