Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Werder (Havel): Statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Werder (Havel): Statybos darbai

  • Paskelbta
    12/06/2023
  • Galutinis terminas
    06/07/2023
  • Atšaukta
    02/10/2023
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Werder (Havel)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE40E Potsdam-Mittelmark
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE40E Potsdam-Mittelmark
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
2023-OV-FB6-HB-09/23
Aprašymas

Die Stadt Werder (Havel) beabsichtigt die Errichtung eines schlüssel- und gebrauchsfertigen Erweiterungsgebäudes in Modulbauweise für eine bestehende Schule auf dem Grundstück der Grundschule Karl-Hagemeister, in der Gluckstraße 8 in 14542 Werder (Havel).
Inhalt dieser Maßnahme sind Abbruch und Tiefbauarbeiten die für o.g. Erweiterungsgebäude notwendig sind. Die Maßnahme erfolgt vor und während der Errichtung des o.g. Erweiterungsgebäudes.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YL16BZF
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/07/2023 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.