Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Geesthacht: Su radioaktyviosiomis, toksinėmis, medicininėmis ir pavojingomis atliekomis susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Geesthacht: Su radioaktyviosiomis, toksinėmis, medicininėmis ir pavojingomis atliekomis susijusios paslaugos

  • Paskelbta
    18/12/2020
  • Galutinis terminas
    20/01/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    20/01/2021
  • Skirta
    19/02/2021
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Helmholtz-Zentrum Geesthacht
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEF06 Herzogtum Lauenburg
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEF06 Herzogtum Lauenburg
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90520000 Su radioaktyviosiomis, toksinėmis, medicininėmis ir pavojingomis atliekomis susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
412,800.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2020/12-50222
Aprašymas

s. Vergabeunterlagen.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXU1YYDYY4Z
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
20/01/2021 13:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
412,800.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: P3 safety GmbH
Pašto adresas: Am Kraftversorgungsturm 3
Vietovė: Aachen
Pašto kodas: 52070
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.