Publications Office of the EU
Italija-Terni: Draudimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Italija-Terni: Draudimo paslaugos

  • Paskelbta
    31/03/2018
  • Galutinis terminas
    11/05/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/05/2018
  • Skirta
    28/06/2018
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Provincia di Terni
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITI22 Terni
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITF35 Salerno
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66510000 Draudimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,595,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
381,570.80 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
7
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Servizi assicurativi suddivisi in più lotti della Provincia di Terni.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Provincia di Terni
Pašto adresas: Viale della Stazione 1
Vietovė: Terni
NUTS kodas: ITI22
Pašto kodas: 05100
Šalis: ITA
Pagrindinis adresas: www.provincia.terni.it
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/05/2018 10:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.