Publications Office of the EU
Prancūzija-Perpinjanas: Paslaugų teikimas bendruomenei - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Prancūzija-Perpinjanas: Paslaugų teikimas bendruomenei

  • Paskelbta
    15/03/2018
  • Galutinis terminas
    17/04/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    20/04/2018
  • Skirta
    20/08/2018
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Perpignan Méditerranée Communauté
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRJ15 Pyrénées-Orientales
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRJ15 Pyrénées-Orientales
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
75200000 Paslaugų teikimas bendruomenei
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
400,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
32,534.24 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
2018022
Aprašymas

La présente consultation s'inscrit dans le cadre du développement de la communication de Perpignan Méditerranée Métropole en direction des cibles définies par la présidence. Forme de marché: à bons de commande avec montant minimum pour les lots 2 et 4, sans montant minimum ni montant maximum pour les lots no 1 et 3. Attribution d'un accord-cadre pour chaque lot. Accord-cadre conclu pour une période initiale de 1 an. Les variantes sont autorisées pour les lots no 1 et 2: les candidats pourront proposer d'autres types de support, de formats et outils de communication.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Perpignan Méditerranée Métropole, Communauté urbaine: Service commande publique
Pašto adresas: 11 boulevard Saint-Assiscle
Vietovė: Perpignan Cedex
NUTS kodas: FRJ15
Pašto kodas: 66006
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: http://www.perpignanmediterranee.com
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.perpignanmediterranee.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
20/04/2018 12:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

75200000 - Paslaugų teikimas bendruomenei

79822000 - Komponavimo paslaugos

79800000 - Spausdinimo ir susijusios paslaugos

79000000 - Verslo paslaugos: teisinės, rinkodaros, konsultavimo, įdarbinimo, spausdinimo ir apsaugos

79300000 - Rinkos ir ekonominiai tyrimai; apklausos ir statistika

79341000 - Reklamos paslaugos

79340000 - Reklamos ir rinkodaros paslaugos

Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.