Publications Office of the EU
Konsultavimo paslaugos, patalpų planavimas ir pirkimas, Saragosos miesto reklamos ir komunikacijos veiksmų stebėsena ir vertinimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Konsultavimo paslaugos, patalpų planavimas ir pirkimas, Saragosos miesto reklamos ir komunikacijos veiksmų stebėsena ir vertinimas

  • Paskelbta
    16/04/2025
  • Galutinis terminas
    14/05/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/09/2025
  • Skirta
    30/12/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gobierno de Zaragoza
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES243 Zaragoza
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79341200 Reklamos vadybos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,636,363.63 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
0071604-24
Aprašymas

Konsultavimo paslaugos, patalpų planavimas ir pirkimas, Saragosos miesto reklamos ir komunikacijos veiksmų stebėsena ir vertinimas

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
required
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/09/2025 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: 1. Condiciones económicas de descuentos aplicados en la compra de medios, según desglose de la cláusula 13.A.1 y el ANEXO X del PCAPE..
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 36
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: 2. Comisión de agencia (% de remuneración que aplicarán las empresas por el cursado de cada una de las acciones contratadas en cada medio/soporte), según desglose de cláusula 13.A.2 del PCAPE..
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 8
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: 3.a) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de adaptaciones de creatividad adicionales.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 2
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: 3.b) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de formación al equipo de la Dirección General de Comunicación.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 2
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: 3.c) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Perfil equipo adicional.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 2
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: 3.d) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Agilidad en tiempos de respuesta.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 1
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: 1 PROPUESTA TÉCNICA: Estrategia y desarrollo planteado justificando todas las acciones propuestas.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 17
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: 2. PROPUESTA TÉCNICA: Públicos objetivos planteados, fuentes utilizadas y análisis realizado para establecerlos.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 8
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: 3. PROPUESTA TÉCNICA: Selección de medios y/o soportes, justificando su idoneidad y los niveles de audiencia, notoriedad, cobertura y eficacia.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 12
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: 4.1 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Propuesta de organización y funcionamiento planteada.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 3
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: 4.2 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Modelo de informe de seguimiento y evaluación de campaña.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 3
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: 5.1 PROPUESTA TÉCNICA: Fuentes oficiales del mercado publicitario que aporta el licitador adicionales a las requeridas en la cláusula 11.3 del PCAPE..
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 3
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: 5.2 PROPUESTA TÉCNICA:Herramientas de seguimiento, control, optimización y reporting.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 3
Apskaičiuotoji vertė
1,636,363.63 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: AVANTE COMUNICACION, S.L.
Pašto adresas:
Vietovė: LAS MATAS
Pašto kodas: 28290
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.