Publications Office of the EU
Neterilinių medicininių drabužių tiekimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Neterilinių medicininių drabužių tiekimas

  • Paskelbta
    25/06/2024
  • Galutinis terminas
    30/07/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/07/2024
  • Skirta
    03/10/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33199000 Medikų drabužiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
73,566.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
47,304.00 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
11/06/24
Aprašymas

Sutarties dalykas yra nesterilių medicininių drabužių pirkimas ir vėlesnis pristatymas, padalytas į šias dalis: 1 PAKUOTĖ - GENECOLOGINIAI RINKINIAI MOTERIMS 2 PAKUOTĖMS - RINKINIAI MOTERIMS 3 PAKUOTĖMS - VYRIAUSYBIŲ VISOS PAKUOTĖS 4 PAKUOTĖ - SURGICALUS SHEESE BERT SHAPE Išsamus sutarties dalyko aprašymas pateikiamas asortimento ir kainos formoje, esančioje SWZ 1 priede.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://szpitalkarowa.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalkarowa/demand/164015/notice/public/details
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://szpitalkarowa.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalkarowa/demand/164015/notice/public/details
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/07/2024 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.