Publications Office of the EU
1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin

  • Paskelbta
    27/03/2025
  • Galutinis terminas
    05/05/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    05/05/2025
  • Skirta
    13/06/2025
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der Bundeswehr
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33000000 Medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
-1.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
6002823200-BAIUDBw DL II 6.1 EVGSan zentral
Aprašymas

6002823200- 1/DLII6/PM006 - Lieferung von Arzneimitteln - Butylscopolamin

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.evergabe-online.de
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
http://www.evergabe-online.de
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
05/05/2025 08:00
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.